Labdaros ir paramos fondas

Kurio tikslas teikti paramą Lietuvos kariuomenės Specialiųjų operacijų pajėgų (SOP) kariams ir jų artimiesiems. Mūsų internetinėje parduotuvėje galite įsigyti Broliams aitvarams sukurtų kaklaskarių, kurias pirkdami remsite labdaros ir paramos fondą.

Brolių aitvarų veikla:

- Medicininės, materialinės, socialinės, psichologinės, teisinės pagalbos organizavimas esantiems ar buvusiems SOP kariams ir jų artimiesiems
- SOP karių integracija į visuomenę
- Šviečiamoji ir edukacinė veikla
- Bendradarbiavimas su Lietuvos Respublikos ir užsienio valstybių institucijomis, tarptautinėmis organizacijomis, kitais paramos ir labdaros fondais, organizacijomis ar fiziniais ir juridiniais asmenimis

Iššūkiai mus grūdino, išgyvenimai suartino, o gyvenimo realybė vis dažniau nepalikdavo pasirinkimų. Tačiau šiandien, turėdami didžiulį patirties bagažą, norime ir privalome juo pasidalinti su jaunąja karta.

Bendruomeniškumas, vienybė ir susitelkimas turi būti jungiamoji kiekvieno iš mūsų grandis, kuri gyva ne tik esant būtinai tarnybinei veiklai, bet ir susitelkiant laisvu nuo užduočių metu ar net baigus tarnybą.

2017 kovo 22 dieną, siekiant nepertraukiamai išlikti pilnaverčiais bendruomenės nariais, esant poreikiui visokeriopai remti vieni kitus, sutarėme įkurti mus nuolatos vienijančią organizaciją.

Kad jaunatviškas veržlumas, smalsumas bei noras nugalėti išliktų ir išėjus į atsargą ar patyrus gyvenimo negandas, buvo įkurtas labdaros ir paramos fondas „Gabrieliaus kariai“.

Per daugiau nei keturis savo veiklos metus fondas įgijo patirties, prasiplėtė ir įžvelgė poreikį keistis siekiant tik geresnių rezultatų. Todėl 2020 liepos 20-ą dieną įgavome naują kvėpimą ir pradėjome veiklą kaip „Broliai Aitvarai“.

Tada žinojome, kad tai svarbu!
Dabar suprantame, kaip tai svarbu!

www.broliaiaitvarai.lt

Broliai aitvarai
Labdaros ir paramos fondas „Broliai Aitvarai“
Sąskaitos numeris: LT457044060008149907
AB SEB Bankas
Paskirtis: Parama fondo veiklai

Sekite Brolius aitvarus!

people standing on green grass field under cloudy sky during daytime
people standing on green grass field under cloudy sky during daytime