kitoks požiūris į aksesuarus

Prikeliame antram gyvenimui

Mili dalykaiMili dalykai

Remk tuos kurie nusipelno

Labdaros ir paramos fondas

broliai aitvaraibroliai aitvarai

Įgyvendink savo idėjas

Individualūs užsakymai

KODĖL PAGAN?

   Šis žodis yra kilęs iš lotyniško žodžio paganus – reiškiančio kaimietis, daugiausia naudotas senovėje norint įvardinti žmones tikinčius į daugiau nei vieną Dievą ir nepriėmusius krikščionybės, nes pagrinde tokie gyveno kaimuose.

   Pagonybė tai pirmoji senovės Lietuvos religija kurios metu gimė pagrindiniai Lietuvos simboliai. Tokie kaip Vytis, Gedimino stulpai ar Jogailaičių kryžius. Ieškodami sąsajų su istorija ir protėvių šaknimis pasirinkome šį vardą. Tam, kad išlaikytume Lietuviškosios simbolikos šaknų ryšį su dabartimi. Todėl kuriame modernaus laikmečio atributiką su stilizuotais Lietuvos simboliais. 
     Mūsų logotipe taip pat matomas stilizuotas senovės Baltų simbolis "Sparnuotasis žaltys" kuris buvo mistinė butybė nešusi sėkmę ir turtus geriems žmonėms, tačiau negailėjusi blogus darbus darančių. Kituose šaltiniuose "Sparnuotasis žaltys" tapatinamas su gerai žinoma baltiška butybe "Aitvaru".

gorzetas
gorzetas
aitvaras
aitvaras
vytis
vytis

Kurdami tvarią produkciją, mes niekada nepamiršime istorijos apie mūsų protėvius, kurie sėmėsi jėgų iš savo šaknų, todėl šiandien mes gyvename pagal savo vertybes ir gyvename harmonijoje su šiuolaikiniu pasauliu, stengdamiesi išlaikyti ryšį su protėviais.


Dievų rūstybė ir protėvių stiprybė mūsų kovoje! 
Šerkšnas